SGT v Hollene

18.4.2015 sme mali možnosť prezentovať sa pred zamestnancami nášho partnera Hollen Odltimer.

Dobre naladení sme sa stretli v našej utešenej dielni a začali sme sa pripravovať na odchod. Samozrejme, dobrému zakončeniu dňa musia predchádzať rôzne problémy, ktoré neobišli ani nás, a tak sme sa  vydali na cestu s menším zdržaním. Aj napriek studenému vetru nám deň vylepšovalo príjemné slnečné počasie.

Po príchode na miesto nás privítal pán Ing. Juraj Vrbik. Vyložili sme nášho zeleného žraloka pred dielňou plnou áut, na ktoré sme sa väčšinu času pozerali s otvorenými ústami, a ak sme sa aj zmohli na slová, bolo to len: „Ooooo“.

Prvá skupinka zamestnancov, ktorá prišla o 13:00, si nás žiaľ nemala možnosť užiť naplno. Potom však nasledovali ešte tri skupinky, ktoré prichádzali v pravidelných 90-minútových intervaloch. Dielňou ich previedol pán Ing. Vrbik a následne odovzdal slovo nám. Pre návštevníkov sme si pripravili prezentáciu nášho tímu a následne sme im predviedli výsledok našej tvrdej práce, ktorá, samozrejme, zaujala všetkých najviac.

Prišiel sa na nás pozrieť aj generálny riaditeľ, pán Ing. Tomáš Osuský a aj majiteľ spoločnosti Heinrich von Hollen. Obaja boli veľmi milí a zaujímali sa o naše potreby. Sme veľmi radi, že sme mali možnosť stretnúť sa s nimi a aj so všetkými zamestnancami spoločnosti. Celý deň sme sa cítili veľmi dobre vďaka atmosfére, ktorú pre nás vytvorili.

Viac fotografií nájdete aj na FB: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.893651877362272.1073741834.152799798114154&type=1

  • SGT v Hollen
  • Na kus reči sa zastavil aj pán majiteľ Heinrich von Hollen
  • Pán Hollen aj so svojou motorkou
  • DSC_1210